Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (383 komentářů)

Iveta, (12. 08. 2010 07:27) Reagovat
Ivanko, děkuji za odpověd. Těma extrasystolama jsem nemyslela tlak, ale takové to rychlé zabušení srdce nebo přeskakování, což je velice nepříjemný a prý to taky dělají nervy. Ale co když neee?? A ty bereš nějaký prášky??? Já už jsem z toho tak na hlavu, že se už bojím brát i prášky na nervy, protože mám strach z toho, že mi nezaberou a nakonec se zjistí, že to fakt neni jen v mý hlavě. A já se tím tak trošku utěšuju když už nevím kudy kam, že je to jen od nervů. Nicméně tren cipralex beru, ale pořád mám strach, že nezabere. A to když ho beru, tak ty strachy by přece měly ustoupit trošku, ne? No kdybych to vykládala někomu z rodiny, tak to fakt nikdo nepochopí.Přeji pěkný den:-))
ivana, (12. 08. 2010 15:06) Reagovat
Ivet,to přeskakování znám a myslím,že i ostatní.Je mi už 4. den špatně tlak 160-100 a hrozně se taky bojím,ale prášky by měly určitě zabrat.Trvaá to ,ale i 2 .měsíce.Tak nevím .Mám to tak jak ty Ivet a i ty samé pochyby prozatím se učím s tím žít,ale jde to moc těžko.Ale Ivet ,musíme věřit a doufat a vím ,že to snad zvládneme,zatím nás to dostáva na kolena,ale my se zvednem ,tomu IVET VĚŘ,
Lucka, (13. 08. 2010 05:37) Reagovat
Ahoj, přesně Ti rozumím. To s tím zabušením srdce, nebo takový pocit, že Ti to tam jako přeskočí mám taky. Je to něco šílenýho. Akorát se nebojím brát prášky, protože bych měla strach, že nezaberou,ale protože mám strach, že mi po nich bude ještě hůř. Co když mi opravdu něco je, vezmu si prášek a ten se s tou mojí "nemocí" nesnese a nějak mi to ublíží. A to třeba i hloupé prášky na bolest zad. A máš pravdu, že tohle nikdo nepochopí! A taky se pořád ujišťju, že je to od nervů (já to mohu mít i od zad), jenže...
Iveta, (12. 08. 2010 18:32) Reagovat
Ivanko a proč máš ten tlak vysoký? To ti na to doktor nedal žádný prášky?? Přece dr. nemůže jen tak říct, že je to od nervů. To je přesně ono, nikdo se ničím nezabývá. Taky ted chodím k psycholožce. Byla jsem tam dvakrát.Zatím se hrabe v mým dětství a tam hledá příčiny toho strachu, ale nevím nevím....Potřebovala bych, aby se mnou spíš rozebírala ty strachy a tak. Přeji tobě a všem at je nám už konečně LÉPE!!!!!!
Lucka, (13. 08. 2010 05:44) Reagovat
Ahojky Ivanko, k psychologovi jsem dojížděla taky, mám to 20 km daleko, ale se stejnými výsledky. Pořád se hrabal v dětství, ptal se na různé pocity vůči rodině atp. a vůbec neřešil to, že bych se potřebovala bavit o těch mém strachu atp. Ale zase bylo fajn, že na mě měl spoustu času. Byla jsem tam dokonce i hoďku a půl. Psychiatrička na mě má půl hoďku a už jdu, tak jí ani nestihnu říct všechno,co bych potřebovala.
Ivana, (13. 08. 2010 16:45) Reagovat
Ahoj Luciku,máš to daleko děvčátko,jak už jsem psala .Je to pravda,properou celé dětství i rodinu a pak zjistí,že tá panická ataka se v nás hromadila léty no a nyní zaútočila.Luciku,ty záda mohou opravdu souviset s tou potvorou.M¨ně zatím ty léky kolí.Tak nevím,ale pořád si říkam,vydrž.Ovšem nevím zda bych byla schopná začínat od znova,v případě změny léku.To tada fakt nevím ,další nežadoucí učinky a zase ty stavy,no nevím. LuciLucíku,ale prece nás tá potvora neporazí.U kvůli tvé malé žabce sobě protože život máš pred sebou jsi krásně mladá no a já taky pro děti a vnučky a sebe.Přeji nám všem mosc sil.Lucíku ,přejí ti a tvé princezně zbytek krásného dne. Drž se.
Ivana, (13. 08. 2010 16:32) Reagovat
Ivet ,to údajně u toho bývá,tak nevím.Dnas je tady v ostravě hrozné dusno potím se jak jalůvka.Máš úplnou pravdu,že se napřed propere tvé dětství a rodina,ale prí hledají možnou příčinu,no tak nevím.Jinak k panické atace patří i bolesti zad a také ten tlak ,bolesti a nepříjemné píchaní v hlavě a spoustu dalších příčin.no prostě jsme fásly pořádnou potvoru,ale nesmí nás zlomit.Ivet přeji poklidný zbytek dne.
Ivana, (13. 08. 2010 16:48) Reagovat
Omlouvám se za překlepy.
irča, (19. 08. 2010 05:45) Reagovat
je mi 44 panikou trpím už od svých 20 let vše dělá stres aniž byste to tušily.ten kdo nikdy záchvat paniky neměl nedokáže si to představit držím všem palce .irča.
vendys, (21. 08. 2010 18:57) Reagovat
Máš pravdu Irčo,ten kdo to nezažil,tak vůbec neví o čem v této diskuzi je řeč.Je mi 34 a tou potvorou trpím od 29.Jsou dny,kdy je to skvělé a jsou dny,kdy umírám,ale peru se s tím.Takže všem tady držím palečky a všichni to zvládneme:-)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Panická-porucha.cz
Kontakty