Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (383 komentářů)

Monika, (06. 08. 2010 22:01) Reagovat
Ahoj všem! dnes je to druhý den co beru cipralex 10mg, byla u mě zjištěna pp. První příznak byl v metru den po večírku, kdy jsem byla nedospalá, nejedla jsem a navíc jsem pila minimálne tekutiny což tomu taky přidalo.Čtu tady rúzne příznaky, u mě se to projevilo dezoorientaci,nepopsatelnou nervozitou, bolestmi hlavy jako zachvaty migrény,rychle schovat hlavu k někomu do bezpečí, tmy a ticha.Strach z kolapsu nebo smrti, sama se MHD vyhýbam, koupaliště, rúzne akce, dovolená v zahraničí nebo jízda výtahem a o letadle nemluvě je pro mě pasé.. hodně tato mrcha omezuje naše životy, nesmíme se proto hned hroutit a vzdát to.Mám dvě děti, 5ti letou holčičku a 4měsíčniho chlapečka, moc je miluji a snažím se být kvuli nim silná a také kvuli nim jsem vyhledala psychiatrickou pomoc ač mi to ze začátku nebylo moc příjemné. Je mi 28 a púl a trápi mě to od mích 23 let ale věřím, že to přestane a múj život bude jako dřív. Držím palečky všem kterým tato mrcha znepříjemnila život a přeji hodně síly!
hanka, (08. 08. 2010 19:53) Reagovat
Ahojky Mončo,je to opravdu síla,ale u tebe ještě větší,že Tě to trápí už tolik let!U mně to začalo tak před šesti lety,nemohla jsem dodýchnout.Pak mě to občas potrápilo,ale letos už se přidaly takový divný stavy,dnes už vím,že to byly stavy úzkosti a strachu,nemohla jsem dodýchnout a teď to je měsíc co beru Cipralex 10mg jeden ráno.
ivana, (09. 08. 2010 15:19) Reagovat
Přeji pěkný den Vám všem,Dlouho jsem tady nepsala.U mě to začalo znovu a z velkou parádou.Špatně se mi dýchá a mám samé záškuby v žílách,bolest až pálení na hrudi.Tlak,který jsem měla již spíše nízký se opět zvedá.Přesto pochybuji kolikrát,že to je tá ataka.Dnes je mi úplně hrozně ,drží mě to celý den .Milá Irčo ,pokud by Vám to nevadilo,ráda bych ,také navštívila i jinou stránku,můžete dát kontakt.Děkuji.E-mail hhilda1962@seznam.cz
IRČA, (09. 08. 2010 16:17) Reagovat
ahojík na ten e-mail co jsi sem uvedla se mi to vrací, tak jsem zkusila jedno h vynechat tak nevím, zatím pa
Iveta, (11. 08. 2010 11:31) Reagovat
Ahoj všem. Dnes beru cipralex 23. den, ale asi 10 dní jsem brala jen půlku. Bála jsem se nežádoucích účinků. Zdá se mi, že některé dny je to trošku lepší, ale zase dneska nic moc. Mám úzkostné myšlenky už od rána a od pondělí víc extrasystol. Máte taky někdo extrasystoly? Ty mě hodně stresujou. Mám pocit, že obvodáci se tím neradi zabývaj a nechtěj udělat hlavně patřičná vyšetření jestli je všed OK. Hned nasadí AD a přece je tolik nemocí....co existují a sou vzácný a co můžou způsobovat potíže podobný atace. Já mám z toho fakt strach, že nám třeba můžou něco zandedbat. :sad:
ivana, (11. 08. 2010 14:33) Reagovat
Ivet,já mám problém taky s tlakem a taky systol. a dnes obvzlášt,byla jsem nucená jít k doktorce a tá mně zdělila ,že je to tou atakou.tak si hodím z vysokým tlakem a nikoho to nezajimá,protože to je tou atakou.I já mám strach ,že to může být něco jiného.Ale možná je to jen v mé hlavě.Ïvet,prášky musí zabrat a pak bude líp.Aspon tomu chci věřit.Děvčata co již prášky berou déle to tak píši.Je jasné že tá potvůrka někdy dá o sobě vědět,ale snad to zvládneme.Držím nán všem pěstičky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Panická-porucha.cz
Kontakty