Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (383 komentářů)

Ivana, (26. 07. 2010 17:28) Reagovat
P.Aleši máte pravdu potvůrka se vrací.I já to tet pocituji,již 3dny,snažím se to nějakým způsobem rozdýchat,ale jsem úplně vyřizená,únava je hrozná.Přeji nám všem mnoho sil ,abychom to zvládli a snad i potvůrku zničili,je to naše naděje.
Ivana, (28. 07. 2010 19:30) Reagovat
Ahojky Lucinko,je mi moc líto,že tě pořádně nevyšetří,máš na to úplné právo.Vím ,jak Ti asi je,jen kdyby Ti už páni doktoři pomohli,protože kdyby ti udělali ekg a echo,byla bys klidnější a taky odběry.Kyž by to vše bylo vpořádku,věděla bys ,že to je tá potvůrka.Zbytečně Tě trápí a je to dost nefér.Jsi mladá mamča co má malou princezničku a ani nato neberou zřetel,nechápu to, kde spějeme.Zdravotnictví je opravdu v troskách.Lucinko,bojuj za sebe,najdi sílu si o ty vyšetření říct,máš opravdu nárok.Moc Ti držím pěstičky.
MARTA, (30. 07. 2010 08:34) Reagovat
OBčas mám také panické ataky a v tu chvíli e to hrozné. Nemůžu dýchat a opravdu si myslím, že mám infarkt, nebo že v tu chvíli zemřu. To přeci není normální stav, který může vyvolat psychika. Co to způsobuje?
Ivana, (30. 07. 2010 15:12) Reagovat
Marti,to Vám vysvětli bud obvodák,psycholog,psychiatr.Není to o tom,že by byl člověk duševně nemocný,tak mi to bylo řečeno od mé psychiatričky a já tomu věřím.Je třeba zajít k lékaři,udělat vyšetření,ekg,echo,a odběry.Pokud bude po interní stránce vše vpořádku,máte potvúrku jménem Panická ataka.Držím palce.
hanka, (30. 07. 2010 21:22) Reagovat
Dobrý den,od konce května se trápím,nemůžu dodýchnout.Trápilo mě to občas již před 5lety,ale teď to spadlo do panického strachu.Snažila jsem se to zvládnout,psycholog,kineziologie,pilates,akupunktura.Nejdříve jsem ale byla na plicním,vše je v pořádku.Překonávala jsem se v obyčejných věcech(nákup,kamarádky.práce),ale po měsíci jsem v tom byla znovu a už jsem opravdu věděla,že vůlí to asi nezvládnu. Bráním se práškům,ale dnes je to 21.den,kdy beru Cipralex 10mg ráno.Trvá i někdy měsíc než se hladinka spraví a nebo se musí změnit léky. Je mi o hodně lépe,i když první týden byl krušný,ale to je nájezd prášků(psychický stav se může zhoršit,nevolnost,únava),ale každý to má jinak. Ještě to nejsem ůplně já,ale je líp a doufám,že bude ještě líp.Jinak také doporučuji "Panická porucha a jak ji zvládat",je to tam krásně vysvětlené.
Ivana, (31. 07. 2010 07:14) Reagovat
Hani,máte úplnou pravdu,knížku doporučuji všem,kteří trpí touto potvůrkou,mě to moc pomohlo a uklidnilo.Je jasné,že to udeří znovu,ale musíme bojovat.Tá potvůka je tak zákeřná,že nás vždy vystraší,ale nedáme se,doufám.Přeji nám všem hodně síly a krásných dnů bez PA.
hanka, (02. 08. 2010 09:51) Reagovat
D Držím Vám všem palceobrý den,jak se máte? Dnes beru 24den prášky a je to o dost lepší. Ještě to stále nejsem úplně já,ale doufám,že bude jěště líp.Držím Vám všem palce a jsem ráda,že si o tom člověk může napsat s lidma,kteří mají to samé nebo podobné trápení. Sama jsem s tím bojovala,ale pak jsem zjistila,že vůlí to opravdu nejde zvládnout.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Panická-porucha.cz
Kontakty