Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (383 komentářů)

RICHARD, (18. 10. 2013 21:48) Reagovat
Můj email RICHARDAIKEN@SEZNAM.CZ pokud chcete napište můžem pokecat
jindriska, (29. 12. 2013 13:46) Reagovat
Ahoj.S p.p bojuji cir.8 let..příjde mi že jen přežívám pomocí léků..docházím k psychiatričce která mi asi před měsícem vysadila apoparox..protože mi po delší době už tak nezabíral..ale teď je mi hrozně nasadila mi tritico na noc a setralin přez den.Ale je mi hrozně..tritico jsem sama vysadila po měsíci...bolel mě žaludek ...nohy ..záda.teď nemůžu už dva dny v noci spát..pořád mě nutí propínat končetiny až mě bolí...a celou noc koukám do stropu..nevím co dělat jestli mám brát to tritico..příjde mi že mi nedělá dobře...mám deprese...a nevím co dělat... :sigh:
MARTIN, (10. 01. 2014 18:10) Reagovat
Je to již 14 let, co jsem od panické poruchy zcela vyléčen. Vím o čem je řeč a všechny příznaky, které zde popisujete jsem na vlastním těle okusil. Měl jsem však to štěstí, že můj doktor rychle poznal, co se se mnou děje a okamžitě mě poslal do speciální kliniky nedaleko mého bydliště. Tam jsem strávil 2 těžké měsíce a napůl uzdraven sem se vrátil domů. Za ty dva měsíce v této privátní klinice jsem však nasbíral tolik vědomostí, že mohu druhým pomoci, tak jako jsem pomohl sám sobě. Přečetl jsem si vlevo "Co je to panická porucha" a bohužel musím konstatovat, že pisatelé tam mají chybu a to dosti značnou. Zkráceně, kdo má zájem o kontakt se mnou, nechť mi zde zanechá E-mail adresu. Odpovím všem a tam domluvíme vše potřebné. Nejsem žádný šarlatán ani podvodník, vím čím jsem prošel a vím jak se toho hnusu zbavit. A ještě něco. Antidepresiva jen potlačují, ale neléčí..ruce pryč od nich. Vaše naděje - Martin. :roll:
Tedy, (19. 01. 2014 03:33) Reagovat
Ahoj Martine,pošleš teda mailika?napsala bych Ti.momentálně se mi z delšího nerv. Vypětí vracejí některé příznaky Pp.potřebuji dobrou duši co mne pochopí.a také jsem zvědavá ,zda ještě vůbec muže existovat něco ,co jsem po této stránce nezkusila.
MARTIN, (21. 01. 2014 22:26) Reagovat
Jak ti mám napsat, když nevím kam a komu??
MARTIN, (22. 01. 2014 16:34) Reagovat
Tyffannys-revenge@email.cztady i pro ostatní co mají zájem
Adéla, (11. 02. 2014 10:44) Reagovat
Souhlasím, že antidpresiva nic neřeší a měli by být jen, když je nouze největší a jen na přechodnou dobu. Na druhou stranu, když už je někomu hodně blbě a bez antidepresiv zažívá špatné stavy, je to pro dotyčného alespoň částečná úleva.
Jarczek, (16. 02. 2014 19:19) Reagovat
Antidepresiva mě dostali z PP takze ja rikam rozhodne dobry psychiatr plus dobre antidepresiva a dnes nevim co to PP je a to jsem se v tom motal 4 roky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Panická-porucha.cz
Kontakty